نظرسنجی
  • اینستاگرام
  • توییتر
  • تلگرام
  • ایمیل
خرید از فروشگاه لاناریا


درباره لاناریاهمه چیز در ابتدا یک خیال است سپس در ذهن شکل می‌گیرد. یک تفکر که راه‌های برون رفت خود را می‌جوید. این راه‌ها شاهراه می‌شوند و یک جا نقاط تلاقی تفکر، فلسفه‌ای می‌سازند برای آیندگان .
ابتدا همه چیز در ذهن دکتر نوروزیان شکل گرفت. وقتی که دکتر حامد نوروزیان پس از سالها تحقیق آزمایشگاهی، آزمون و بررسی نتایج، تبادل تجربیات و مشاوره برای فرد به فرد مردم در داروخانه خود تفکری را پایگذاری می‌کرد که راه‌حلی باشد برای بهتر شدن.
لاناریا از همین شاهراه تولد یافت. محصولاتی که با هدف راه حلی برای درمان، مراقبت و زیبایی مو با منشاً گیاهی و ترکیبات موثر از اکتیوهای شیمیایی فرموله شده‌اند. دکتر نوروزیان برای فرمولاسیون هر محصول لاناریا صدها نفر از مراجعین را تحت درمان قرار داد و با کسب نتایج مثبت از این تحقیقات فرمول هر یک از محصولات در این مسیر بنیان گذاشته شد. محصولاتی که حالا مؤثرتر از قبل درمان می‌کرد، احساس بهتری می‌داد و اعتماد به نفس می‌ساخت.
محصولات لاناریا از دل تجربه‌ای گرانقدر و شیوه‌ای آرمانگرایانه بر حسب فلسفه دکتر نوروزیان شکل گرفته، فرمولاسیونی که با انجام تست‌های بالینی و تجویز شخصی برای هر فرد و شناخت مسئله ریزش مو به طور چشمگیری نتیجه‌بخش بودند و در آینده‌ای نزدیک برای تمامی مشکلات مو درگروه‌های مختلف درمانی و مراقبتی به دنبال راه‌هایی برای حل مسائل است.
راه‌های نو نشانه‌هایی هستند برای تغییر، چرا که برخی راه‌های آشنا نشانه‌هایی از بن بست دارند، پس راه‌های نو را باید شناخت.
لاناریا یک راه‌حل از راهی نو است. راه حلی برای بهتر شدن. زمانی که برای موی خود دنبال راه‌های نو هستید، لاناریا یک پیشنهاد است.
وقتی که مردم بخواهند راه حل‌های جدید تحول را برای بهتر شدن موی خود دنبال کنند اولین راه حل، لاناریا است.
و بعدها که در مسیر درمان قرار گرفتند اذعان دارند که برای این راه مؤثرتر از لاناریا وجود ندارد.

بیانیه ماموریت و چشم انداز

ماموریت لاناریا توجه به همه مسائل مراقبتی مو است. ایجاد راه حل هایی برای درمان و زیبایی مو تمام خانواده مصرف کنندگان این برند

               
               

ارزش های سازمانی

مراقبت از محصول، برند، روابط بین ما و مصرف کنندگانمان در تمامی لحظات

مدل بازاریابی

تعهد به مشتری تا بازگشت دوباره
ارتباط مؤثر با مشتریان
مراقبت از تجربه مشتریان
بالا