نظرسنجی
  • اینستاگرام
  • توییتر
  • تلگرام
  • ایمیل
خرید از فروشگاه لاناریا

آیا ابروها هم می‌توانند ریزش داشته باشند؟آیا ابروها هم می‌توانند ریزش داشته باشند؟

بله، همانطور که موها در طی چرخه طبیعی خود ریزش دارند، ابروها نیز دچار ریزش می‌شوند. اما اگر بیش از حد ریزش داشته باشند جای نگرانی دارد و می‌بایست علت آن ریشه‌یابی شود.

چه چیزی باعث ریزش ابروها می‌شود؟

اصلاح ابروها:

برداشتن یا اصلاح ابروها به مرور زمان ریشه ابروها را سست کرده و در طولانی مدت باعث کچلی و ریزش ابروها می‌شود به همین دلیل خانم های میان سال معمولاً یک ردیف ابرو دارند.

لاناریا- کرم تقویت کننده ابرو لاناریا

تاسی سکه‌ای:

همانطور که گفته شد ابروها نیز مانند موها دچار ریزش می‌شوند. تاسی سکه ای همانطور که باعث ریزش منطقه‌ای در موها و تمام نقاط بدن می‌شود می‌تواند یکی از عوامل ریزش ابروها نیز باشد.

تاسی سکه ای ابرو

مشکلات تیروئید:

کم کاری تیروئید عموماً یکی از دلایل نازک شدن ابروها می‌باشد. تیروئید عارضه‌ای است که اگر به اندازه کافی فعال نباشد عوارضی مانند تغییر ناگهانی وزن، خشکی پوست و ریزش مو و ابرو را به دنبال دارد؛ و چون موهای ابرو نازک‌تر و ضعیف‌تر هستند ریزش ابرو قابل توجه تر از بقیه قسمت ها است که الگوی ریزش خاصی هم دارد.

چگونه از ریزش ابروها جلوگیری کنیم؟

یک روش جلوگیری از ریزش ابرو (ریزش بر اثر اصلاح) این است که به جای برداشتن ابروها با موچین و بند می‌توان از تیغ استفاده کرد. ممکن است هنگام رویش ابروها ظاهری نامناسب ایجاد کند ولی در عوض به ریشه ابرو آسیبی وارد نشده و سالم می‌ماند.

کرم تقویت کننده ابرو لاناریا

درمان ریزش ابروها:

شاید در مرحله اول به جای اینکه به دنبال درمان ابروهای از دست رفته خود باشید تتوی ابرو و حتی استفاده از لوازم آرایش را راهکار بدانید ولی واقعیت این است که علاوه بر مصنوعی کردن چهره، ظاهری نامناسب را هم در فرد ایجاد می‌کند. عده ای هم گزینه دوم یعنی ماینوکسیدیل را انتخاب می‌کنند. ماینوکسیدیل ممکن است یکی از گزینه‌های درمان باشد ولی مشکل اینجاست که به محض قطع مصرف محلول ماینوکسیدیل ابروها نیز دچار ریزش شدید شده و حتی ممکن است بدتر از حالت قبل شوند. علاوه بر آن عوارض زیادی را هم به دنبال دارد. ما در مقاله‌ای به طور مفصل عوارض استفاده از ماینوکسیدیل را توضیح داده‌ایم که توصیه می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

عوارض استفاده از ماینوکسیدیل حتما بخوانید: تاثیرات منفی استفاده از ماینوکسیدیل – مشاوره درمانی رایگان لاناریا 02140882071

دسته سوم محلول و کرم‌های تقویت کننده  و ضد ریزش ابرو را انتخاب می‌کنند. همانطور که می‌دانید برندهای زیادی کرم‌های ضد ریزش ابرو تولید کرده‌اند که یکی از آن ها لاناریا می‌باشد. کرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو لاناریا با تقویت پیاز مو و تحریک گردش خون در فولیکول‌های محل ابرو برای اکسیژن رسانی بهتر با کمک ترکیبات مؤثر خود سبب طولانی شدن فاز رشد ابروها و تحریک رویش مجدد آن‌ها می‌شود. کرم ابروی لاناریا هم  برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده می‌باشد و جهت تقویت ریشه ابروهای رنگ شده، تاتو کرده و یا تیغ زده نیز مناسب می‌باشد.

 1:08 ب.ظ  , , , , , , , , , , , , ,   


مطالب مرتبط

بالا