بازگشت
نظرسنجی

پرسش و پاسخ

ايجاد سيكل انرژي و گردش خون مويرگي در فوليكول ها و تغذيه رساني فوليكولي و كمك به بازسازي و برقراري تعادل انرژي در پياز مو نياز به زمان زيادي دارد و اگر فرد هر چقدر بيشتر دچار ريزش موي شديد و گسترده باشد نيز مزيد بر علت بوده و اين پروسه زماني طولاني تر خواهد شد.
پروسه ي زماني نتيجه بخش براي چنين افرادي حداقل بين ٣ تا ٤ ماه با نظم در مصرف ايجاد مي گردد.

بله، اين محصول با داشتن اكتيوهاي موثر شيميايي و عصاره هاي گياهي مفيد منجر به مهار آنزيم ٥ آلفاردوكتاز شده و با ترميم فوليكول هاي مو در جلوگيري از ريزش موي آندروژنيك(ارثی) بسيار موثر است.

الکل یکی از مواد مرسوم مورد استفاده در فرآورده های آرایشی، بهداشتی و دارویی بوده که برای موهای در حال رویش و یا ریشه موها هیچگونه تاثیر مخربي نداشته و در محلول لاناریا نقش ناقل را ایفا کرده که باعث جذب سریع تر ترکیبات مغذی، عصاره های مفید گیاهی و اکتیوهای شیمیایی محلول از طریق پوست شده که با وجود الکل این ترکیبات با سهولت بیشتر از لایه های چربی پوست سر نفوذ می کنند.

حدوداً بین 15 تا 60 روز از شروع به مصرف پكيج دكتر نوروزيان و به شرط مصرف بر طبق روش درمان، استمرار در استفاده و همچنین ماساژ مرتب شاهد اثر پذیری کامل در درمان خواهيم بود. اين اثرپذيري به صورت كاهش ريزش مو، قطع كامل ريزش مو و يا شروع به رويش مجدد قابل مشاهده خواهد بود.

با توجه به اینکه موهای تازه رویش یافته باید تحت مراقبت تغذیه ای قرار بگیرند بهتر است به دلیل خصوصیات فیزیولوژیک مو استفاده از محلول با فاصله زمانی طولانی تر مثلا هفته ای 2 تا 3 مرتبه ادامه یابد.
اما استفاده از سایر فرآورده های همراه با محلول که توسط پزشک در روش درمان توصیه می گردد فقط با نظر پزشک قطع شده، ادامه یافته یا مصرف آنها کاهش یابد.

اغلب رژیم های لاغری با ریزش مو همراه است، به ویژه در افرادی که دچار کم خونی ناشی از فقر آهن هم باشند این مسئله تشدید می شود. طبق روش درمانی دکتر نوروزیان در کنار محلول ایشان استفاده از قرص های مکمل درمانی حائز اهمیت بوده و همچنین مصرف مولتی ویتامین مینرال، زینک، بیوتین و آهن طبق نظر پزشک، مکمل درمان در ریزش مو می باشد که مي بايست تا كسب نتيجه مطلوب بصورت منظم و طبق دستور مصرف شود.

به نوع ریزش شما ریزش موی ناگهانی گفته می‌شود که بیماری تیروئید، کم خونی، سابقه خانوادگی، استرس و اضطراب، فشارهای روحی ناشی از منازعات خانوادگی و اجتماعی، طلاق، فوت نزدیکان، عفونت های دهان و دندان و سینوس ها، ضربه به سر مانند برخورد ناگهانی سر به در و دیوار، جوش یا کورک یا تحریکات مزمن یا مستمر در نقاط از سر، اختلالات ژنتیکی از عوامل تشدید این نوع ریزش بوده که سیستم ایمنی بدن را نسبت به ریشه های قسمتی از موی سر حساس کرده (با این توجیه که ریشه های مو دشمن یا عامل بیگانه است) به آن حمله و موجب ریزش موی موقت می شوند. برای درمان این نوع از ریزش مو ریشه یابی علت عوامل فیزیولوژیک ریزش توسط پزشک و همراهی بیمار برای کشف عوامل بیرونی آن با پزشک اهمیت بسیار دارد.
معمولا اين ریزش های ناگهانی با مصرف دوره ای کوتاه مدت از پکیج دکتر نوروزیان قابل درمان خواهد بود به شرطی که علل فیزیولوژیک یا بیرونی آن توسط پزشک بررسی شده باشد.

همانطور که از نام محصول مشخص است این صابون تخصصی به نام صابون تقویت کننده و کاهش دهنده چربی مو از عصاره های خشک پودری و روغنی 12 گیاه موثر در جلوگیری از ریزش مو با خاصیت پاک کنندگی بالا جهت کنترل و جلوگیری از ترشح مازاد چربی پوست سر و تقویت پیاز مو فرموله شده است و به عنوان یک شوینده معمولی قابل استفاده نبوده و مناسب برای شستشوی بدن نمی باشد اما در ناحیه ریش آقایان قابل استفاده است.

ترشح بیش از حد چربی در پوست سر، سبب بسته شدن منافذ فولیکول های مو و مجاری تنفسی و تغذیه ای لایه های پوست شده و ایجاد سبوم (صمغ یا چربی تجمع یافته) بیش از حد می کند و ریزش مو را افزایش می دهد. دلایل زیادی سبب ترشح بیش از حد چربی در پوست سر می شود که رایج ترین آن در افراد مبتلا به طاسی (آلوپسی آندروژنیک) می باشد.
صابون تقویت کننده مو و متعادل کننده چربی پوست سر لاناریا در رفع چربی مازاد، التهاب و جلوگیری از ریزش مو نقش داشته و باعث تنظیم ترشح غدد سبابه در پوست سر می گردد، ضمن اینکه بستر مناسبی را برای استفاده از محلول موضعی و دریافت اکتیوها و مواد مغذی شیمیایی و گیاهی توسط فولیکول مو ایجاد می کند.

  • اگر سوال جدیدی دارید از ما بپرسید

بالا