بازگشت
نظرسنجی

اولین نمایشگاه بین المللی ایران کازمتیکا و حضور شرکت نگین داروی کیاسا

اولین  نمایشگاه بین المللی ایران کازمتیکا  و حضور شرکت نگین داروی کیاسا

اولین دوره نمایشگاه بین المللی فرآورده های آرایشی و بهداشتی، شوینده، سلولزی و صنایع وابسته تحت عنوان ایران کازمتیکا با حضور شرکت نگین داوی کیاسا (محصولات لاناریا) در منطقه آزاد اروند برگزار گردید.

به گفته معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو جناب آقای دکتر پیرصالحی، این نمایشگاه به منظور تشویق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای استفاده از فرآورده های اصیل، تولید بازار مؤثر برای تولیدکنندگان و با هدف مبارزه با ارائه محصولات قاچاق و تقلبی در منطقه آزاد اروند برگزار گردید.

همچنین جناب آقای دکتر پیرصالحی رئیس سازمان غذا و دارو با حضور در غرفه شرکت نگین داروی کیاسا از محصولات لاناریا شرکت نگین داروی کیاسا دیدن نمود.

حمید مقیمی، رییس انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران با بیان این مطلب که ایران کازمتیکا برای فعالان عرصه آرایشی و بهداشتی بستری فراهم کرد که در آن علاوه بر تبادلات تجاری با فعالان اقتصادی کشورهای همسایه از امکانات منطقه آزاد اروند نیز برای گسترش فعالیت‌های تجاری خود استفاده کنند، این نمایشگاه را گامی بزرگ در جهت توسعه کسب و کار فعالان عرصه آرایشی و بهداشتی برشمرد.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران کازمتیکا، مدیران ارشد وزارت بهداشت، مسئولین سازمان غذا و دارو، نمایندگان مجلس، مدیران سازمان منطقه آزاد اروند، مدیران و صاحبان صنایع شرکت های آرایشی و بهداشتی همچون شرکت نگین داروی کیاسا (محصولات لاناریا) حضور مؤثر داشتند.

شرکت نگین داروی کیاسا (لاناریا) نیز به نوبه خود با حضور در این نمایشگاه بین المللی با معرفی محصولات خود به پزشکان و داروسازان محترم و همچنین فعالان حوزه توزیع حضوری مؤثر در این نمایشگاه داشت.

نمایشگاه بین المللی ایران کازمتیکا اولین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی است که تحت حمایت سازمان غذا و دارو از تاریخ 24 تا 27 اسفند ماه 1397 در منطقه آزاد اروند برگزار گردید.

بالا